Izvješće s triatlon natjecanja održanog u Vinkovcima

02.09.2017. (subota) u Vinkovcima na jezerima Banja se održalo Triatlon natjecanje s početkom u 11h.

Tijekom organizacije i same utrke kako bi sve prošlo u redu sudjelovali su volonteri iz Zajednice sportskih udruga grada Vinkovaca, Hrvatske gorske službe spašavanja, Hrvatskog planinarskog društva „Cibalia“ Vinkovci, Atletskog kluba „Cibalia“ Vinkovci, Triatlon kluba „Vinkovci“ Vinkovci, Biciklističkog kluba „Sokol“ Vinkovci, Stolnoteniskog kluba „Cibalia“ Vinkovci, Sportskog kluba „Baloo“ Vinkovci i Športskog ribolovnog društva „Banja“ Vinkovci.

Utrka je startala sa 57 sportaša i rekreativaca iz Vinkovaca, Đakova, Osijeka, Vukovara, Zagreba.....

Dionicu od 400m plivanja, 20km bicikla i 5km trčanja u kategoriji 45+ je najbrže odradio i osvojio prvo mjesto Tihomir Gilman. drugo mjesto u također istoj kategoriji je osvojio Zvonko Jurkić, a treće Karlo Dolanski.

U apsolutnoj kategoriji M (18-44) prvo mjesto je zauzeo Ivan Szabo, drugo mjesto Davor Blažević, a treće Nikola Božić. U istoj kategoriji kod žena orvi mjesto je osvojila Sonja Sabo, drugo mjesto Ivana Bogdanović, a treće mjesto Josipa Gugić.

U kategoriji 14-17g muški prvo mjesto je osvojio Ivan Gajčević, drugo mjesto Hrvoje Dragić, a treće Marko Varga. U istoj kategoriji kod žena prvo mjesto je osvojila Lana Jurić a drugo Karla Išasegi.

Ovim putem čestitamo na uspješnoj odrađenoj utrci svim sudionicima ali i organizatorima i volonterima