GK "Hrvatski sokol" Vinkovci uspješni domaćin natjecanja u Vinkovcima

U Vinkovcima je u subotu, 13.5.2017. održano 2. kolo 55. Kupa Slavonije i Baranje i 14. Kupa Hrvatske, regija Istok, u muškoj sportskoj gimnastici – C, B i A program. Nastupilo je ukupno 27 gimnastičara iz GK „Inova-gim” Osijek, GD "Hrvatski sokol" Valpovo, GD "Sokol" Požega, GK "Sokol" Slavonski Brod i GK "Hrvatski sokol" Vinkovci.Vinkovački klub nastupio je sa šest gimnastičara u A, jednim gimnastičarem u B i 5 gimnastičara u C programu, te tako bio najbrojniji na ovom natjecanju.

U novoj kategoriji, univerzalnoj kategoriji mlađih kadeta A programa, Vinkovački gimnastičari u sastavu Arijan Tomonji, Fabijan Matković, Pavo Očevčić, Roko Maslač, Dominik Gopić i Adam Brandić osvojili su prvo mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji Pavo Očevčić osvojio je 1., a Arijan Tomonji 4., te Fabijan Matković 5. mjesto u konkurenciji 8 gimnastičara. U kategoriji kadeta B programa u pojedinačnoj konkurenciji Duje Ramljak osvojio je 1. mjesto. U kategoriji kadeta C u pojedinačnoj konkurenciji Luka Rajković bio je drugi, a Kristijan Fabijan 7. u konkurenciji 9 gimnastičara.. U kategoriji juniora C momčad GK "Hrvatski sokol" Vinkovci osvojila je treće mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji najbolji Vinkovčanin bio je Karlo Radić na 5. mjestu među 9 juniora.